.

.

Elibbren Индустриски Ѕид Sconce, 2 Пакет, Гроздобер Жица Кафез Ѕид Осветлување Sconce, Farmhouse Ѕид Осветлување Тела за Спалната соба, Headboard,Гаража, Тремот

Elibbren Индустриски Ѕид Sconce, 2 Пакет, Гроздобер Жица Кафез Ѕид Осветлување Sconce, Farmhouse Ѕид Осветлување

DEN 1202.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Совршена декорација : Нашите индустриски ѕид sconces осветлување е комбинација на ретро и класичен, што го прави вашиот простор текстура и индивидуално, и во голема мера го подобри квалитетот на вашиот живот.УЛ сертификација : Нашата гроздобер ѕид светлина sconce е во safe квалитет, тоа е сертифициран од страна на УЛ, кои се осигури дека услугата живот и спаси вашиот буџет.Примена : Оваа индустриска жица кафез ѕид светлина е одлична за вашата спална соба, headboard, дневна соба, тремот, влезот, гаража, ресторан, канцеларија,итн.Лесен за инсталација : Треба да се hardwired и соберат.Секој селски farmhouse ѕид осветлување sconce доаѓаат со монтажа хардвер accessionsa за брза и лесна инсталација.Погоден за повеќето E26 медиум база светилки.(Забелешка : светилки не се вклучени).Гаранција : 1 години гаранција.Ние нудиме на големо по-продажбата на услугата за нашите индустриски гроздобер ѕид светлина, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата