.

.

Ѕид Хартиена Крпа Носител, Под Кабинет Хартиена Крпа Носителот Рек 13 инчи(Strainless)

Ѕид Хартиена Крпа Носител, Под Кабинет Хартиена Крпа Носителот Рек 13 инчи(Strainless)

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Хартиена Крпа Носители со Sturable МатеријалХартија пешкир фармацевт е направен од нерѓосувачки челик SUS304.Нерѓосувачки челик површина, rustproof , анти-оксидација и отпорност на корозија.Хартиена Крпа Управување со Уникатен ДизајнСо модерна бранеа површината и модерен изборен круг носителот,хартиена крпа носителот може да натпревар вашата кујна и бања декорација совршено.Под Кабинет Хартиена Крпа НосителотХартиена крпа носители се 2 Инсталација Методи,Само Лепило или Дупчење.1. На мазни површината : се Користи висока јачина на лепило.(Притиснете за 20 секунди и одмор, за 12 часа, за да се обезбеди подобро се држи)2.На нерамни површини : Користете дупчење инсталација метод.Кујнската Крпа Носителотдолжината на ткиво носителот решетката е 13.4 инчи, ширината е 3.3 инчи, должината на инсталирани ткиво е 11.8 инчи, и дебелината на инсталирани ткиво е 2.4 инчи.Да зачувате Просторпод кабинет хартиена крпа носителот ќе ви помогнат да го исчистите нередот што беше целиот контра и совршен за заштеда на простор на мала кујна.Повеќе Инсталација OptionsВертикална или хоризонтална (лево или десно), хартиена крпа се тркалаат носител е идеален за инсталација на страната на потоне или кабинет (на кабинет вратата, под кабинет), кој е идеален додатоци за да го замени на countertop носителот и совршено се спаси контра простор.Кујнски Мијалник ДодатоциХартиена крпа носителот може да се користи за да се одржи крпи,хартиена крпа се тркалаат,пластични заврши,под кабинет хартиена крпа носителот и нешто што може да бидат обесени.Достапни места За Лепило Хартиена Крпа НосителотХартиена крпа носители : периферијата на кабинетот,рамниот ѕид површина,купатило,тоалет,кујна,занает просторија, гаража и перење/комунални соба.Совршен ПодарокСо здрав метална конструкција и уникатни круг носителот дизајн,оваа хартиена крпа држачот за ѕид ќе биде лесно да се одржи на хартија за крпи, пластични кеси, пластични заврши, крпи.Па тоа е совршен подарок за вашиот љубовник,мајка и татко.Парите Назад и Замена Гаранција100% Задоволство,ние нудиме целосна наплата и замена ако скршен по приемот на производот.Што е уште поважно, не треба да се врати скршен предмет назад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата