.

.

Бебе Бања Мит, Миење Текстил Тери Пешкир, Бања Пешкир Бебе, Животински Бања Ракавици, Цртан филм Алишта Ракавици Мит за Бебето, Зелена Жаба

Бебе Бања Мит, Миење Текстил Тери Пешкир, Бања Пешкир Бебе, Животински Бања Ракавици, Цртан филм Алишта Ракавици

DEN 168.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Материјал : бебето бања мит е направен од памук, квалитет и безбедност на гаранција, и внимателно да се грижи, што ќе ви овозможи да уживате капење забава. 2. Безбедност : Мекост, мека на допир, силна топлина задржување, кој е најсоодветен за бебиња. 3. Таписерии изработка : дизајн на капење ракавици е погодна за средни раце, светли бои, еколошки, разиграни модели, перат и погоден за носене. 4. Изработка е гаранција : миење мит има фина бода, четири игли и шест конци без коска конци, што го прави бебе поудобно. 5. Кукли : Бебе бања крпи може да се користи не само за капење, но исто така и како рака кукли.Само стави својата рака во кукла е ракавица и тоа ќе дојде на живот.Боја : Г-жаба.

Кон својствата

Size:
approx. 9.8 x 4.5 inch
Weight:
approx. 60 G
Colors:
yellow, white , green, pink and blue
Package includes:
1 x Baby bath mitt :
Note:
Be aware that the product is not edible. :
Help your kids use it under 8 years old. :

Најдобри предлози во категоријата