.

.

Шанса Апликатори, Мултифункционални Отстранување на Влакна Scraper за Салон за Убавина за Depilatory Крем

Шанса Апликатори, Мултифункционални Отстранување на Влакна Scraper за Салон за Убавина за Depilatory Крем

DEN 234.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Виси Дупка : Со бесење дупки за лесни за складирање.Матирано, текстура, лесен за држење и користење, лесен за чистење и еднократно.Функција : се Користи за да се применат и scrape исклучување на отстранување на влакна крем, depilatory восок, итн., важен додаток за отстранување на влакна.Добар Материјал : Направен од силикон материјал, може да издржи висока температура, без деформација, нема чуден мирис, еко пријателски и издржливи.Безбедно И Преносни : Заоблени агли, ќе не боли раце и кожата.Мала тежина и компактни, совршен за домашна употреба и салон за убавина.Мулти Цел : На scraper не може да се користи само како отстранување на влакна scraper, но, исто така, може да се користи за да се исецка крем, торта, сирење, чоколадо, тесто, фондан, итн.Функција : 1. Функција : се Користи за да се применат и scrape исклучување на отстранување на влакна крем, depilatory восок, итн., важен додаток за отстранување на влакна.2. Мулти Цел : На scraper не може да се користи само како отстранување на влакна scraper, но, исто така, може да се користи за да се исецка крем, торта, сирење, чоколадо, тесто, фондан, итн.3. Добар Материјал : Направен од силикон материјал, може да издржи висока температура, без деформација, нема чуден мирис, еко пријателски и издржливи.4. Виси Дупка : Со бесење дупки за лесни за складирање.Матирано, текстура, лесен за држење и користење, лесен за чистење и еднократно.5. Безбедно И Преносни : Заоблени агли, ќе не боли раце и кожата.Мала тежина и компактни, совршен за домашна употреба и салон за убавина.Спецификација : Предмет Тип : Отстранување на Влакна Spatula Material : Silicone Color : Црвен Пакет Листа : 1 x Scraper.

Кон својствата

Item Type:
Hair Removal Spatula
Material:
Silicone
Color:
Red
Package List:
1 x Scraper :

Најдобри предлози во категоријата