.

.

Edens Градина Тивко Време Етерично Масло Синергија Мешавина, Чиста Терапевтски Одделение (Undiluted Природни/Хомеопатски Ароматерапијата Миризливи Етерично Масло Мешав

Edens Градина Тивко Време Етерично Масло Синергија Мешавина, Чиста Терапевтски Одделение (Undiluted Природни/Хомеопатски

DEN 766.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За оваа причина, ние се тестира секоја серија на етерични масла и да се обезбеди GC/MS извештаи за нашите клиенти да се обезбеди секој масло терапевтска вредност и чистота.Од тоа време, ние сме расцветаните како онлајн компанија, но нашите вредности останаа исти и нашата посветеност на 100% чиста етерични масла има само зајакната.Ние се познати за нашата посветеност на квалитетот, транспарентност, етичко извори и безбедно состојки.Мека и суптилни со флорални слоеви, оваа синергија смеса е потсетник за да бидат љубезни кон себе.Одвоивме време да се најде поздрав состојки, повеќе одржливо производство и напредни меша техники за да се обезбеди ние нудиме само најдоброто.Како жените - и семејство во сопственост на компанијата, нашите најблиски и заедницата инспирира да направите безбедноста, квалитетот и одржливоста нашите врвни приоритети.Имам едно прашање за етерични масла?Нашите сертифицирани aromatherapists се среќни да даваат рака во вашиот еднакви можности патување!.Етерични масла се моќен и силен, што значи дека мора да обрнат внимание и претпазливост со секоја употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата