.

.

Многу далеку 5 Таткото Издание (PS4)

Многу далеку 5 Таткото Издание (PS4)

DEN 311.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Таткото Издание Вклучува : Премиум колекторот е кутија.Еден свет кој го погодува задниот го опустошат на култот и на нејзините членови но пазете се од бесот на Јосиф Семе На Дигитални Лукс Пакет вклучува;- Голема Игра Хантер Пакет - Аце Пилот Пакет - Експлозивни Борбата против смртоносниот култот - Слободен Надеж Каунти во самостојна или две-плеер co-op.Регрутира Пиштоли & Песјаци за изнајмување за да им помогне на пораз на култ.Платформа За Прикажување : Play Station 4 | Издание : Татко Издание.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата