.

.

Создавањето Core Гроздобер Бронза и Железо Кафе Носителот Складирање Премиум Селски Чај Кригла и Чинијата Екранот Решетката Има 6 Чаши

Создавањето Core Гроздобер Бронза и Железо Кафе Носителот Складирање Премиум Селски Чај Кригла и Чинијата Екранот

DEN 786.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бронза и железо.Ретро стил, може да се украси.Висина : 13.8", Дното дијаметар : 6.5".Ја чува и покажува до 6 чаши кафе и неколку чинии во време во удобен.Пакетот вклучува : Складирање rack(Чаши не се вклучени ).FEATURESBronze iron Retro стил, може да се decorations Height : 13.8"Продавници и прикажува до 6 чаши кафе и неколку чинии во време во convenient Package вклучува : Складирање rack(Чаша не се вклучени )се Организира вашата кујна во стил кога ќе се прикаже вашата колекција на чаши, шишиња, или очила на овој стилски и разумен организатор решетката.На цврсти, трајни метал кој го сочинува оваа кригла организатор дрво доаѓа со атрактивна, темно кафена заврши кои ќе се вклопат во fabulously со било d¦кор и донесе еден допир на селски шарм во вашиот дом.Ова шише решетката е неверојатно корисни, како и, благодарение на 6 метални куки што ќе се одржи на вашите чаши, чаши, или во шишиња, па можете да се исуши нив после миење садови, или, едноставно чувајте ги чуваат и убаво се прикажува на сите времиња.За разумно решение за складирање што е стилски и поставен како и да, оваа прекрасна метал кригла застане е совршен избор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата