.

.

Focalmotors Бебе Дрвени Мобилни Закачалка,Мобилни комплет Креветчето,Мобилни Виси Рамка Кревет Играчка Декорација DIY Занаети Фотографија Реквизити Новороденче Подаро?

Focalmotors Бебе Дрвени Мобилни Закачалка,Мобилни комплет Креветчето,Мобилни Виси Рамка Кревет Играчка Декорација

DEN 280.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

String ги заедно за да ги красат соба или додадете ги капи,чанти,ремени или облека.Собата е многу лесен за монтажа, затоа што сите делови одговараат совршено и вие само треба да го стави заедно и да додадете некои лепак (не се вклучени).Дупка на топката, треба да се зезнав надолу тешко, постојат два чекори во внатрешноста, а на дното чекор може да бидат построги.Во текот на процесот на изработка на дрвени мобилни закачалка, без хемикалии или било вештачки адитиви, растворувачи или бои се користат.Дрво е не се лекува, само постојано рака изшкуркан да се направи тоа се изедначи.Одличен декор за бебе соба соба, може да додадете современ допир и малку warmness и задоволство да бебе соба.Идеален украс за домот, Модел Соба, Облека Продавница.Креветчето moblie за девојки,креветчето mobile за момчиња,мобилни бебе,музички мобилен,дрвен кревет бел,diy комплет,се чувствува мобилни расадник,Игра Салата Играчки,Мобилни Играчки,Бебе Кревет Stent Сет, Бебе Креветчето Мобилен,Количка за Рака.Материјал : дрво Објект вклучуваат : Додаток, дрво Боја : Како на сликата прикажани Големина : #1 една рака должина 36cm #2 Средината дрво блок должина 4.3 cm,дрвен стап должина 17cm #3 дрвена топка со дијаметар од 4.8 cm, дрвен стап должина 17cm дупка на топката, треба да се зезнав надолу тешко, постојат два чекори во внатрешноста, а на дното чекор може да бидат построги.Напомена : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Тоа е рачно изработени дрво ,може да имаат природни дрво текстура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата