.

.

MXJCC Носот и Уво Коса Тример,USB Полнење Носот Коса Тример,Професионални Безболно Уво Нос Коса Тример Clippers за Мажите и Жените,Водоотпорен Двојна Предност Ножеви за Ле?

MXJCC Носот и Уво Коса Тример,USB Полнење Носот Коса Тример,Професионални Безболно Уво Нос Коса Тример Clippers

DEN 283.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Тоа може да се исчистат, дури и по земајќи бања, и остатоците може да биде лесно да се третира со жива вода.Мие и се отстранува тример главата за лесно чистење и одржување. 2. Нашето уво и носот коса trimmers се користи двојно-еднострани ротирачки нож систем со внатрешна 360 ° на ротација дизајн да сигурно и прецизно отстранување на влакната без да предизвикаат болка и иритирачки на кожата и косата. 3. Не грижете се за постојано менување на батеријата за тример!Целосно наполнетата батерија ви овозможува да се избричат за 45 минути секој пат за лесно патување. 4. Совршено го намали вашиот нос, уши, веѓите и фацијални карактеристики удобно.Лесен за употреба и е погоден за мажите и жените.Не се лизга зафат е поудобно.Нека ви покаже вашите најсигурна страна во секое време, насекаде.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Напон : 110-220 VFrequency : 50 Hz Power : 2 WPower набавка : rechargeable Power : зелена motor Suitable за публиката : adults Function : Носот средување на косата, храмот средување на косата, уво коса trimming Cleaning метод : на машина глава може да се расклопуваат и измиени, а телото не може да биде washed Welcome да MXJCC продавница,ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата