.

.

Безбедност Иглички Големи Тешки Безбедност Pin - LeBeila 12pcs Ќебе Иглички 3 Инчен Нерѓосувачки Челик Жица Безбедност Pin Екстра Јаки & Здрав најголемиот Дел Игли за Ќебиња,

Безбедност Иглички Големи Тешки Безбедност Pin - LeBeila 12pcs Ќебе Иглички 3 Инчен Нерѓосувачки Челик Жица Безбедност

DEN 537.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

► СИГУРЕН КВАЛИТЕТ - Изработени од нерѓосувачки челик метал, тешки, со трајни никел заврши, сјајна површина.Strudy, силна, безбедно, не е лесно да се наведнуваат. ► ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Чува pin заклучен, се покрива со остар точка.Безбедноста-pin може да навлезат и да се стави надвор дебела облека или ќебиња лесно. ► ШИРОК АПЛИКАЦИИ - Десетици користи низ дома : sock организаторите, шиење/прилагодувањето, шиење, плетење, уметности, занаети, накит одлуки, basting quilting, накит одлуки, дури и бебе пелени.Исто така, добро клипови за ќебиња, здолништа, cardigan џемпери, душек влошки, quilters.Може да се користи во училиште, канцеларија, дома, кујна, итн. ► СПЕЦИФИКАЦИИ –Повеќе големини и со различни тежини : 2.95"x0.79"(7.5x2cm)/5.3 g, 2.36"x0.79"(6x2cm)/4.8 g, 2"x0.39"(5x1cm)/2.4 g; Боја : сребро или Бронза ; ве Молиме изберете ја вашата правото големина и боја.Сет вклучува : 12 КОМПЈУТЕРИ за безбедност на иглички. ► ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - "Без прашања праша", 100% пари гаранција за враќање на, Ако не сакаат големи тешки безбедност на иглички.Изработени од нерѓосувачки челик, тешки метали, трајни никел заврши, сјајна површина.Strudy, силна, безбедно, не е лесно да се наведнуваат.Чува pin заклучен, се покрива со остар точка.Безбедноста-pin може да навлезат и да се стави надвор дебела облека или ќебиња лесно.Десетици користи низ дома : sock организаторите, шиење/прилагодувањето, шиење, плетење, уметности, занаети, накит одлуки, basting quilting, накит одлуки, дури и бебе пелени.Исто така, добро клипови за ќебиња, здолништа, cardigan џемпери, душек влошки, quilters.Може да се користи во училиште, канцеларија, дома, кујна, итн.Рѓа отпорни, но не и во екстремни средина.Различни големини се предвидени во серија, гигант, големи, средни и мали.Ве молиме изберете вистинската големина што ви треба.Безбедност Pin Материјал : не ' рѓосувачки челик.Безбедност Pin Големина : Повеќе големини и со различни тежини : 2.95"x0.79"(7.5x2cm)/5.3 g, 2.36"x0.79"(6x2cm)/4.8 g, 2"x0.39"(5x1cm)/2.4 g.Боја : сребро, бронза или пиштол црна.Ве молиме изберете ја вашата правото големина и боја. 12x Ќебе Иглички Големи Тешки Безбедност на Иглички.Изработени од нерѓосувачки челик, тешки метали, трајни никел заврши, сјајни surface Strudy, силна, безбедно, не е лесно да се bend Keeps pin заклучен, се покрива со остар точка.Безбедноста-pin може да навлезат и да се стави надвор дебела облека или ќебиња easily Dozens на користи низ дома : sock организаторите, шиење/прилагодувањето, шиење, плетење, уметности, занаети, накит одлуки, basting quilting, накит одлуки, дури и бебето diapers Also добра клипови за ќебиња, здолништа, cardigan џемпери, душек влошки, quilters Can се користи во училиште, канцеларија, дома, кујна, etc Rust отпорни, но не и во екстремни environment Different големини се дадени во серија, гигант, големи, средни и мали.Ве молиме изберете вистинската големина што ви треба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата