.

.

JACKYLED УЛ Антички Гроздобер Ѕид Sconces, Hardwired Индустриски Ѕид Sconce, 240 Степен Прилагодливи Црна Рака Замав Ѕид Светилка за Кујна, Спална соба Вратата, 2-Pack (Светилки Вклуче?

JACKYLED УЛ Антички Гроздобер Ѕид Sconces, Hardwired Индустриски Ѕид Sconce, 240 Степен Прилагодливи Црна Рака

DEN 4342.56

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【2 Lumiled LED Светилки Вклучени】 - Не е загрижен!Пакетот на JACKYLED индустриски ѕид sconces предвидено од сè, како и додатоци што ви треба во текот на инсталацијата, вклучувајќи крошна, месинг приклучок, метална база капа, завртки и 2 луковици, кои се 2pcs на 4 W LED Lumiled стил светилки, лесно да го инсталирате на ѕид sconce откако доби. ????【240 Степен Прилагодливи Агол】 - JACKYLED гроздобер ѕид sconces дизајниран со 240-степен прилагодливи главата, осветлување потенцијали може да бидат можат да максимизиран со прилагодување на светлината агол, покрај ѕидот монтирани начин, тоа исто така може да се инсталира како и таванот pendant светлина. ????【Цврста Метална Конструкција】 - ѕидот светилка држачи направен од високо-квалитет месинг железо со печење боја заврши, замав рака ѕид светилки се добро изградена во солидни и добро за hardwired.Доаѓа со подобри вибрации отпорни и анти- ' рѓа пердуви во подолг животен век. ????【Гроздобер Индустрија Стил】 - црниот ѕид sconces ги комбинира модерните и гроздобер стил, кој го прави совршен декор за вашиот дом, спална соба, дневна соба, ходник, ресторан, кафе итн.Апликација за вашата спална соба главата широка, кујна таванот светлина, галерија светлина или други различни области. ????【100% Гаранција】 - Ние се стремиме да се обезбеди секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите за да се осигурате дека имате пријатен шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, прашања, или треба помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно.Пред инсталацијата, ве молиме да се види на инсталација видео во детали.Макс wattage : 100 W.Напон : 110 V-250 V.Дијаметар : 8.66. Материјал : Железо.Занает : Печење Боја.Не On/Off Switch. -Гроздобер стил носи еден допир на модата и шарм за да ја вашиот области.Тоа исто така може да послужи како уметнички декорација. -Таписерии Изработка држи производот сјајна и блескава за долго. -На УЛ светлина приклучок и крушка се осигура вашата безбедна употреба. -Со 240 степен прилагодливи глава, вие може да го зголеми осветлување потенцијали со прилагодување на светлината агол. -LED светилки вклучени-Ние сме подготвени 2 парчиња од 4w ST64 Lumiled E26 база LED светилки за вас.Спецификација:.Макс wattage : 100 WVoltage : 110 V-250 VDiameter : 8.66 Материјал : Iron Craft : Печење Paint No За вклучување/Исклучување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата