.

.

SPRICHIC Покачена Мачка Куче Чинии - 15° Поместување Покрена челична Рамка со Двојно Милениче Хранење Јадења, Керамички на Храна и Вода Чаши за Мали Кучиња и Мачки

SPRICHIC Покачена Мачка Куче Чинии - 15° Поместување Покрена челична Рамка со Двојно Милениче Хранење Јадења, Керамички

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????【Двојно Чаши за Мачки и Мали Кучиња】5.34 во дијаметар и 2.3 во длабоко, лесно за мачиња и puppies да се јаде храна полесно.Двојно мачка храна јадења може да се хранат два различни храна на едно време, како што се навлажни/сува храна или вода. ????【15° Поместување Дизајн】мачка покрена чинии се лесно да се прилагоди на висината, а исто така го намалува вратот притисок додека мачки/мали кучиња јадење на храна. ????【Трајни & Стабилна】Нашите покачена куче, мачка храна и вода сад стојат фидер користиме високо квалитетни метал, кој гарантира куче, мачка храна застане е силен и издржлив доволно за да се спречи тоа од лизгање и ѓубрето кога домашно милениче е за јадење. ????【Безбедно и Хигиенски】на Нашите куче покрена чаши направени од храна одделение керамички, Не-токсични.На керамички чинии се подобри од пластика или од не ' рѓосувачки челик чинии, идеали за мачки кои се склони кон мачки акни или алергични на пластика.Нема мачка акни грижи. ????【Лесно да се Чисти】Керамички материјал е лесно да се чисти и стерилизирате, сите-метално тело и пијано боја процес да се направи да изгледа убаво, атмосферски, и лесно да се чисти.Зошто да изберете SPRICHIC Покачена Мачка Куче Чаши? 1. Промовирање на варењето на храната за мачки/мали кучиња. 2. Им помогне на малите животни кои имаат здравствени проблеми, може да се јаде повеќе удобно. 3. Го зголеми внесувањето храна на возрасни мачки. 4. Имајте на храна за миленичиња се хранат табела чиста и уредна. 5. Спречување на кучиња и мачки од лизгање чинии или околу ѓубрето чаши во текот.Спецификации : 1. Материјал : железо + керамички 3. Големина : 11.8 инчи * 5.9 инчи * 3.5 инчи 4. Нето тежина : 3.5 килограми (1.6 kg) пакетот вклучува : 1 * Храна стенд 2 * Керамички сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата