.

.

SimpleHouseware 6 Коцки Десктоп Документ Буква Фах Организатор, Сребро.

SimpleHouseware 6 Коцки Десктоп Документ Буква Фах Организатор, Сребро.

DEN 527.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одлична за одржување Писмо/А4 формат, папки, неподвижна, биро додатоци.Топ 5 навалена коцки за лесен пристап до документи, се многу дното рамен лента е одлична за стационарни, биро додатоци. 6 мрежа писмо коцки со сребро челик мрежа изградба.Димензија : 13"L x 9"W x 15.5"Х. Simple Houseware 6 Коцки Десктоп Документ Буква Фах Организатор, Сребро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата