.

.

IZZYT Коса Врски, 18 Пак Жените Еластична Коса Врски, Нема Браздата Спирала Коса Врски,конска опашка Коса Бенд Без Браздата, Не Влече за Коса, Силна Протега Сила, Погодн?

IZZYT Коса Врски, 18 Пак Жените Еластична Коса Врски, Нема Браздата Спирала Коса Врски,конска опашка Коса Бенд

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Најдобар Коса Врски За Вас : 18-Компјутери Мат Боја Спирала Коса Врски Имаат Прекрасен Изглед И Тие Може Да Се Користи За Сите Типови Коса.Тие Лесно Може Да Се Користи Од Страна На Жени И Деца И Слично.Најдобар Партнер За Ponytails : Појавата На Hairband Е Спирала Дизајн Може Да Се Шири Надвор Притисок На Конска Опашка Рамномерно Да Се Распредели Притисок, Така Што На Конска Опашка Ќе Не Булбус На Косата, И Не Ќе Чувствуваат Главоболка.Натпреварот Како Ви се Допаѓа : Жените Hairbands Се Секојдневна Објект, TIZZYT 18 Компјутери Коса Врски Во 9 Бои.Дали Сакате Да Одговара на Вашата Боја на Косата, Стилски Облека Или се Совпаѓаат со Вашето Расположение, TIZZYT Hairbands Сте Покриени.TIZZYT Мат Hairbands исто Така, Може да Се Носи На Вашите Раце Кога Не Треба Да Ги Носи.Мала, Но Силна : На TIZZYT Hairband Е Од 1,5 Инчи Во Дијаметар Се Направени Од Водоотпорен, Кожата-Friendly TPU, Мека, Трајни И Флексибилни.Идеална За Работа, Спорт, Јога, Игра, Референци, Патува И Секојдневно Носат За Повеќето Типови Коса.Најдобрите Подароци : TIZZYT Спирала венчиња Се Еден Од Најдобрите Подароци За Жените И Може да Се Користи Како Подароци За Божиќ, Родендени, Денот на Вљубените И Други Празници, За Вашите Пријатели И Семејство.Секојдневно Мора да се има Спирала Коса Врски во Различни Убави Бои за да Одговараат на Вашите Различна Боја на Косата.Жените Серпентина Коса Врски Се Од 1,5 Инчи во Дијаметар и Водат До 7 Инчи со Супер Цврстина.Овие Жени Коса Врски Функција Спирала Дизајн за да се Покаже исклучите Вашиот Мода.Тие Може Совршено да се Совпаѓаат Сите Ваши Облека и Фризури.Тоа е Одличен Избор за излегување.Спирала на Косата Врски е Многу Мазни.кога Ќе ја Отстраните, Тоа во голема мера Може да се Намали на Влечење и Кршење на Косата.во Исто Време, кога Ќе Го Носат, Нејзината Мазна Површина, Може да се Намали Штетата на Вашата Коса.Косата врски е единствен присутен за вашите најблиски, како љубовник, сопруга, свршеница, девојка, мајка, мајка во законот, ќерка, вашите пријателки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата