.

.

MXJCC Носот во Увото Коса Тример за Мажи Електрични Ножици Веѓа Sideburns Мажи 4 во 1 Чешлање за Полнење, USB Полнење, Водоотпорен, Еко-/Патување

MXJCC Носот во Увото Коса Тример за Мажи Електрични Ножици Веѓа Sideburns Мажи 4 во 1 Чешлање за Полнење, USB Полнење,

DEN 900.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тоа е лесен и пренослив.Тоа ви помага да добиете уреден изглед секој ден.Остри јаглерод челични ножеви, моќен мотор, безбедно и ефикасно сечење без да му наштети на кожата, и без коса се залепи.Тоа е неопходно нешто во вашиот секојдневен живот.Пренослив и заменливи, многу лесен за употреба.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.Име на производ : Носот коса trimmer Product големина : 3*14 CMCharging време : 8 hours Use време : 1 hours Technology : спреј paint Package големина на : 22.5*13.5*3.3 cm Colour : gold Material квалитет : Alloy Welcome да MXJCC продавница,ве молиме да бидат сигурни да се купи,ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата