.

.

Деве Herbes Чиста Лубеницата Семе на Нафта (Citrullus lanatus) со Стакло Dropper Природни Терапевтски Одделение Ладно-цедените 15ml (0.50 мл)

Деве Herbes Чиста Лубеницата Семе на Нафта (Citrullus lanatus) со Стакло Dropper Природни Терапевтски Одделение

DEN 234.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ПАРИ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО & ЧИСТОТА ГАРАНЦИЈА - Ние, производителот, Деве Herbes, гарантира дека нашите масла се чисти и природни.Ние нудиме 100% задоволство гаранција за нашите производи.Ако сте незадоволни од било која причина, ние ќе го замени вашиот производ или рефундирање на вашите пари.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш траен терапевтски придобивки за вас.Ние веруваме во нашите производи & се нуди 'Без Прашања Праша Пари Гаранција за враќање на' за последните 9 Години.Количина - 15ml (0.50 мл) Контејнер Тип - Висок Квалитет Килибар Стаклено Шише со Стакло Dropper.Ботаничкото Име - Citrullus lanatus, 100% Чист, Природен, Undiluted, Премиум, Терапевтски Одделение Превозникот Масло, Алкохол Слободни, Растворувач Слободни, Вегетаријанци, без Суровост, Не се Тестирани на Животни.АРОМА : Превозникот Масла НЕ се ароматични масла.Повеќето природни превозникот масла имаат СЛАБО ИЛИ воопшто НЕ АРОМА.Ние не додадете синтетички арома да се направи нашите масла атрактивна, за разлика од многу други брендови.Чиста Лубеницата Семе на Нафта се користат за терапевтски цели & е многу слабо или воопшто не арома.Десетици илјади нашите клиенти имаат искусни нејзините терапевтски придобивки.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Ладно-цедените или Превозникот масла може да се примени директно на кожата.Тоа е изведен од растителни извори.Користи сам или со други масла да го негуваат вашата кожа.Тоа исто така може да се користи за да се разредува етерични масла да ги понесат во кожата.ВНИМАНИЕ : Овој производ нема за безбедност на децата капа.Чувајте се далеку од децата.Големина : 15ml (0.50 Унца) со Стакло Dropper.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата