.

.

Westin Автомобилски Производи 28-51040 Нерѓосувачки Челик R5 Nerf Чекор Бар

Westin Автомобилски Производи 28-51040 Нерѓосувачки Челик R5 Nerf Чекор Бар

DEN 1361.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Монтирање на комплет вклучени.Рокер панел монтирани. 5 инчен широк чекор област.Екстра долг чекор влошки.Вбризгување на пластични полимер чекор подлога.Чекор нагоре со Westin е нов R5 Nerf Чекор Барови!Изграден со највисока оценка отпорни на корозија материјали, тие поседуваат 5" широк чекор област и огромен чекор влошки да им даде на вашиот камион функцијата и стилизиран изгледа тоа го заслужува.R5 Nerf Чекор Барови се дизајнирани да обичај се вклопуваат вашата камион и доаѓаат во комплет со возачот страна барови, патникот страна барови и возило за специфични монтирање на комплет.Дизајниран и конструиран во САД, нашите R5 Nerf Чекор Барови планината директно до вашиот возилото рокер панел и вклучуваат за вбризгување на пластични заградата опфаќа за чиста, high-end изглед.Достапни во полиран не ' рѓосувачки челик поддржани од страна на доживотна гаранција, или црн прав обложени алуминиум поддржани од страна на 3-годишна гаранција.R5 LED Светло за Полнење надградби, исто така, ќе бидат достапни во блиска иднина, се продава одделно.Добиете поттик со Westin е R5 Nerf Чекор Барови денес.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата