.

.

Бања Ѕид Грејач Загреан Пешкир Багажник, Приклучок/Hardwired Опција 9 Квадратни Бар за Бања Загреана на Сушење Рек Огледало полски (41.3 X 22.8 X 4.3 Инчен),Приклучок (Боја : Hardwir

Бања Ѕид Грејач Загреан Пешкир Багажник, Приклучок/Hardwired Опција 9 Квадратни Бар за Бања Загреана на Сушење

DEN 11802.96

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење. ✪Оваа крпа потопол е поделена на приклучок и hardwire. (1)ДОДАТОК : кабелот за Напојување со plug излегува од задната страна на вертикална цевка. (2) HARDWIRE : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно. ✪Висок Квалитет : крпа потоплите се направени од издржлив 304 од не ' рѓосувачки челик, IP55 водоотпорен и електрична енергија доказ, рака полиран, приклучок и напон може да се конфигурира во согласност со барањата на клиентот. ✪Електрични крпа шини може да се вози бран на бањата да се задржи се исуши, отстранете бања влага и musty, влажна крпа за да се спречи мирис, можат во голема мера да ја подобри удобноста на бањата. ✪Интелигентна Контрола на Температурата : им Помогне на бањата да се задржи топло, да ги Задржи на крпи и бањарки топли и суви.безбедни и не боли раката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата