.

.

Darice 121724 Calligraphy Фонт Големи и мали букви Азбука Матрицата, 2 Инчи, 2 Count (Пакување од 1), Оригиналната Верзија

Darice 121724 Calligraphy Фонт Големи и мали букви Азбука Матрицата, 2 Инчи, 2 Count (Пакување од 1), Оригиналната

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2 Инчи Големина на букви.Со големи букви.Мали Букви.Calligraphy стил на букви.Darice пластични азбука матрицата е одлична алатка за сликарство убава писма на многу површини.Оваа матрицата содржи големи и мали букви calligraphy стил на букви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата