.

.

Luxxii (Pack 6) 7.5 Пластични Шарени Справи со Најлон Влакната Четки за Коса Чешел Наменета за Сите Типови Коса (Assort Боја)

Luxxii (Pack 6) 7.5 Пластични Шарени Справи со Најлон Влакната Четки за Коса Чешел Наменета за Сите Типови Коса

DEN 358.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Бренд : Luxxii , Големина : 7.5"L , Боја : Assort Боја.Боја може да се разликуваат.Боја може да се разликуваат. (Pack 6) 7.5" Пластични Шарени Справи со Најлон Наежвам Четка Косата со Чешел Наменета за Тенка и Нормална Коса.Пластични, Шарени Справи со Најлон Влакната Четки е совршен за тенка, фината и нормална коса.Наменета за Сите Типови Коса.Наменета за сите usages, типови коса, коса линии, главата нестабилност, и се разбира за сите желби..Ова чешел ќе работат чуда на било шеф на косата.Има чешел за сите во вашето домаќинство, кои ќе ги задоволат стил потреби за сите.наежвам четка масажа на скалпот и го стимулира протокот на крв.Боја : Assort Боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата