.

.

Auxbeam LED Светло Бар 12 72W Возење Светлина со 3W 24pcs Чипови Комбо Зрак Водоотпорен за Off-Road Камион Автомобил Воена Рударство Тешка Опрема

Auxbeam LED Светло Бар 12 72W Возење Светлина со 3W 24pcs Чипови Комбо Зрак Водоотпорен за Off-Road Камион Автомобил

DEN 839.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Супер Безбедно : IP67, одлична изведба на водоотпорен, dustproof, shockproof & преголеми топлина мијалник, полн алуминиумски домување да го издржат тешките средина. 12 Инчен двоен ред на оригиналниот LED чипови обезбедува супер широк гледање област, на самото Место (30 Степен) & Потопот (60 Степен) Комбо се создаде најдобар зрак светлина.На енергетски ефикасни дизајн спарени со брзо ладење топлина мијалник ефикасно се протега Бар животниот век над 30.000 часа.До 7200lm Прозрачна Флукс лер и 24 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА ќе светне сè што ви треба за да ја видите.Се однесуваат на различни видови на камиони, Off-road возила,4x4,Воена,Рударство,Пловењето,Земјоделство и Тешка Опрема итн.Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА 18 W LED Светло Барови и Монтажа голема Заграда.Го осветли патот.Auxbeam 12 инчен LED светло бар користиме високо квалитетни led чипови и на самото место (30 Степен) & потопот (60 Степен) комбо зрак дизајн за подобро светло од далечина и ширина додека троши малку енергија.На рефлектор првенство и проектор леќа се наменети за долги возење.Со прилагодлив за монтажа загради, можете лесно да ги промените позицијата и насока.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата