.

.

Alenybeby 20pcs Природни 40mm Недовршени Дрво Срца Монистра со Дупки Еко-Пријателски Дрвени Предавање Материјали DIY Beading Занает Додатоци (40mm 20pcs)

Alenybeby 20pcs Природни 40mm Недовршени Дрво Срца Монистра со Дупки Еко-Пријателски Дрвени Предавање Материјали

DEN 470.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дрвени Љубов Срцето Монистра.Големина на : 40*40*15mm,дупка : 3мм.Боја : Природна дрво.Недовршениот природно дрво монистра, DIY монистра додатоци.Употреба : Прекрасна форма, оригиналната боја, можете да го боја, направи накит, за скролување синџир, домашна декорација.Боја : 40mm 20pcs.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата