.

.

КУТИЈА САД BS2043K Crimped Крајот Мејлинг Цевки, 2 x 43, Kraft (Пакување од 50)

КУТИЈА САД BS2043K Crimped Крајот Мејлинг Цевки, 2 x 43, Kraft (Пакување од 50)

DEN 1173.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Цевки се брзо и лесно да се затвори и да останат затворени - Нема потреба за лента.Завршува со отворен лесно овозможувајќи им да се употребуваат.Цевки, исто така, се рециклираат.Димензии наведени се употребливи простор во внатрешноста на цевката.Вистинскиот цевка должини се подолги.Цевки се 3-ply спирала рана.Материјал Тип : 0.06 Цевка со Дебелина на Ѕид | Боја : Kraft | Големина : 2" x 43" широк спектар на големини на располагање за да се приспособат на најчестите предмети.Едноставно притиснете го крајот за да ја отворите или затворите овие цевки.Брз и лесен за користење, нема потреба за касета или крајот капа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата