.

.

Предводник на Dell XPS 8940 Кула Десктоп Компјутер 10 Генерација Intel Hexa-Core i5-10400 32GB DDR4 1TB SSD 1TB HDD Intel UHD Графика DisplayPort WiFi, Bluetooth Win10

Предводник на Dell XPS 8940 Кула Десктоп Компјутер 10 Генерација Intel Hexa-Core i5-10400 32GB DDR4 1TB SSD 1TB

DEN 22343.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 32 GB DDR4 ЈАС 1 TB SSD ЈАС 1 TB HDD.Опремен Со најмоќниот и Брзо 10 Генерација Intel Hexa-Core i5-10400 (База на Часовникот 2.9 GHz, Max Зголеми Часовникот До 4.3 GHz, 12 MB Smart Кеш, 12 Теми).Интегрирани Intel UHD Графика 630. 7 x USB-A 3.1, 1 x HDMI 1.4, 1 x USB-C 3.1, 2 x USB 2.0, 1 х Display Port 1.2, 1 x SD Читач на картички, 1 x Џек за Слушалки, 1 x Микрофон Џек, 1 x Аудио приклучок (5.1 канал 3 џек), 1 x 10/100/1000 RJ-45 Ethernets.Microsoft Windows 10 Дома (64-bit), Wifi5 (802.11 ac 1 × 1), Bluetooth 4.1. Големина : 32 GB DDR4 јас 1 TB SSD јас 1 TB HDD.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата