.

.

YAIKOAI 4 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Нокти Датотека Дијамант Двојно Страна Нокти Датотеки Метал Нокти Датотеки за Салон Дом Патување

YAIKOAI 4 Парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Нокти Датотека Дијамант Двојно Страна Нокти Датотеки Метал Нокти Датотеки

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✿Нокти датотеки се направени од не ' рѓосувачки челик, не е лесно да се наведнуваат се Справи со усвојува лак дизајн, спогодба со ергономски дизајн, пазарот на енергија, удобно. ✿Пакет вклучуваат 4 големини, Големина на 1-18*1.1*0.2 cm/7.1*0.43*0.08 во; Големина 2-17.6*1.9 cm/6.9*0.74 во; Големина 3-15*1.1*0.2 cm/5.9*0.43*0.08 во; Големина 4 : 12.7*1.1*0.2 cm/5*0.43*0.08 во; Лесен, лесно да се носат. ✿Со круг совети дизајн, двојно страни Одговара за manicurist, девојки или жени кои сакаат помине уметност。. ✿Нерѓосувачки челик нокти датотека идеален за средување на ноктите, ноктите измена, ноктите стил и ноктите полирање, тоа е најдобрата алатка за дома помине уметност; исто Така одговара за убавина салон и нокти салон за користење. ✿Овие метал нокти датотеки се корисни за да се отстрани средиме паузи, груби рабови, чипови и да се направи вашите нокти изгледаат убаво, тие може да се мијат директно со вода да се чува чист.Функција : 1.Нокти датотеки се направени од не 'рѓосувачки челик, не е лесно да се наведнуваат и да се прекине, анти-' рѓа и погоден за носене, лесен, силен и издржлив. 2.Идеален за средување на ноктите, ноктите измена, ноктите стил и ноктите полирање, тоа е најдобрата алатка за дома помине уметност. 3.Нокти датотеки функција круг совети, двојно страни и удобно рачки, жито на нив парична казна доволно за да се остави мазна завршува на ноктите. 4.Погоден за manicurist, девојки или жени кои сакаат помине уметност; исто Така, совршен за дома, салон за убавина и ноктите салон користење. 5.Дршката усвојува лак дизајн, спогодба со ергономски дизајн, пазарот на енергија, удобно, убави и великодушни.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина 1 : 18*1.1*0.2 cm/7.1*0.43*0.08 инчи Големина 2 : 17.6*1.9 cm/6.9*0.74 инчен Големина 3 : 15*1.1*0.2 cm/5.9*0.43*0.08 инчи Големина 4 : 12.7*1.1*0.2 cm/5*0.43*0.08 инчен Пакет Вклучуваат : 4 Pcs * Нерѓосувачки Челик Двојно Двострано Нокти Датотека Напомена : -ве Молиме, дозволете една мала големина грешка поради прирачник за мерење. -Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и следење brightness/contrast settings и слично, на тон на боја на веб-сајтот е фотографии и вистински објект може да биде малку поинаков. -Ако имате било какви други прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата