.

.

YIJU Преносни Круга камперски оган да Виси Тенџере Носителот, Отворено Кампување Мултифункционален Пикник Прстен Кука камперски оган Партија Пикник BBQ Закачалка Че?

YIJU Преносни Круга камперски оган да Виси Тенџере Носителот, Отворено Кампување Мултифункционален Пикник Прстен

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вклучени нерѓосувачки челик три кругови, челична жица,S кука.Лесно да се носат и продавница, одличен додаток за надворешна кампување виси тенџере печки.Совршен за бесење холандски печки, kettles, teapots, кафе садови, итн.Погодна за отворен кампување, патување, пешачење, авантура, herders, екстремни опстанок.Направени од високо-цврстина нерѓосувачки челик,метални со висока температура отпор, и издржливост.Кампување tripod одбор може да се комбинираат со гранки за да го вклучите гранки во tripods што е повеќе погоден за готвење.Опис : да се вклучи нерѓосувачки челик три кругови, челична жица,S кука. - Направен од висока цврстина челик,метални со висока температура отпор, и издржливост. - Кампување tripod одбор може да се комбинираат со гранки за да го вклучите гранки во tripods што е повеќе погоден за готвење. - Лесен за носење и чување, одличен додаток за надворешна кампување виси тенџере печки. - Совршени за бесење холандски печки, kettles, teapots, кафе садови, итн.Погодна за отворен кампување, патување, пешачење, авантура, herders, екстремни опстанок.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,Метална,Алуминиумска Легура - Size : - Жица видов дијаметар : 4 MM/0.16 инчен - Надворешниот дијаметар : 45 MM/1.77 инчен - Внатрешен дијаметар : 37 MM/1.46 инчен - Челик жица должина : 80СМ/31.5 inch Package Вклучува : 1 Сет Кампување Готвење Tripod.

Кон својствата

- Material:
Stainless Steel,Metal,Aluminum Alloy
- Size:
- Wire saw diameter:
4MM/0.16inch
- Outer diameter:
45MM/1.77inch
- Inner diameter:
37MM/1.46inch
- Steel wire length:
80CM/31.5inch
Package Includes:
1 Set Camping Cooking Tripod :

Најдобри предлози во категоријата