.

.

4 Пакет Airtag Заштитни Случај Силикони Компатибилен со Apple Airtags Слотот за Држачот Случај, 2021 Нови Водоотпорен и Перат Airtags Keychain Bluetooth Пронаоѓач Случај за Airtags Tracker (4 Црна

4 Пакет Airtag Заштитни Случај Силикони Компатибилен со Apple Airtags Слотот за Држачот Случај, 2021 Нови Водоотпорен

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【Високо-квалитетни Материјали】Направен од високо-квалитет на еколошки friendlyorganic силикони, површината се чувствува удобно и мека,носат-отпорни, и nontoxic. 【Совршен Дизајн】-Специјално дизајниран за Air Tags Bluetooth Tracker.Заштита на вашиот уред од гребнатини, испакнатини, штети и така натаму.И тоа се вклопува удобно над вашиот Air Tag, па никогаш не ќе мора да се грижите за тоа паѓа надвор. 【Употреба повод】 : случајот доаѓа со carabiner.Лесно да се отстрани и замени на било која локација каде што треба да се поправи (на пр.:торба, Пет, клуч, ранец, скапоцености итн.). 【Пакет】-4 x Заштитна Маска со кука(не вклучуваат airtag). 【100% Задоволство Гаранција】 Ние сме 100% одговорни за сите производи, не постои ризик, со цел, ако имате било каков сомнеж пред да нарачате или да не се 100% се задоволни со тоа, ве молиме слободно контактирајте со нас.Потоа ние ќе се заложи да обезбеди помош за вас и да ви даде задоволително решение.Боја : 4 ЦРНА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата