.

.

ANGELBLISS Бебе Teething Играчка / Бебе Четка за заби Teether / Банана Teething Масажа Четка за заби Играчки / Меки Силиконски Влакната за Бебето и Младата / BPA-Free (Brown)

ANGELBLISS Бебе Teething Играчка / Бебе Четка за заби Teether / Банана Teething Масажа Четка за заби Играчки /

DEN 275.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????Премиум Нано Sliver Силикони : Вашето бебе е безбедноста е наш врвен приоритет.Со познавање на материјали и технологија, нашиот тим се фокусира на прави високо-квалитетни и дете-пријателски производи за бебиња.За разлика од традиционалните teether, ние ги користиме премиум нано sliver силикони бесплатно на BPA дека е побезбеден и посигурен за бебиња' чувствителни устата, така нула се грижите за вашето дете е здравје. ????Специјално Дизајнирани за Бебе : Нема повеќе fussy бебиња!Нашата атрактивна боја , лесна-за-зафат Teething Играчка ќе го направи вашето бебе сите насмевки.Мека, мулти-текстура површини се стимулира и смирување болка во непцата додека помага да се задржи вашата мало бебе е нова забите се чисти и здрави, која се развива на орална хигиена во најраните фази и го подобрува рака-на-уста координација преку игра и да се џвака.Идеален за teething бебиња. ????Помалку Плаче, Среќен Teething : ANGELBLISS Teether е дизајниран да ги смири, масажа и намалување на fussiness & непријатност во периодот на teething.Со повеќе текстури, новородените деца имаат различни површини да се џвака за да се задржи болка во непцата непријатност на минимум.Ставете ја во замрзнувач за дополнителни благотворно удобност, дозволете му на вашиот ангел бебе низ тешко teething време среќно. ????Лесно да се Чисти и да се Носат : Едно парче хигиенски дизајн помага да се избегнат нечистотијата од собирање, го прави полесно чистење, доенчињата може да залак чисто секој ден!И можете да дезинфенкцирам на teething играчка брзо и лесно во машина за миење садови!Лесно-го Носат функција го прави бебето може да го користите во секое време!Едноставно се фрли во пелена торба или ранец, без грижи!. ????Бебе Туш Подарок : Нашето бебе teething играчка е ИДЕАЛЕН ПОДАРОК за вашето БЕБЕ ТУШ!Дали овие teething играчки се дадени на новороденото бебе, nephews, внуци или неколку бремени пријатели, овој уникатен третира ќе биде прифатена во бебе подароци, денот на Благодарноста, Божиќ и други подарок-давање прилики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата