.

.

ERGAOBOY R134A A/C Ладилни Полнење Црево со Мерач,BPV31 Пирсинг Вентил,Универзална Retrofit Вентил за Полнење

ERGAOBOY R134A A/C Ладилни Полнење Црево со Мерач,BPV31 Пирсинг Вентил,Универзална Retrofit Вентил за Полнење

DEN 623.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Големина : 19" црево,1/4" SAE порта, 7/16" ниски страна порт за полнење.Одличен Квалитет : Направен од високо-квалитет месинг и гума,издржлив и не е лесно да се оштетат.Голема Запечатување : добро црева и фитинзи ќе се осигура дека нема да излегуваат во јавноста за време на употреба.Диви Апликации : На полнење црева и фитинзи се погодни за AC/HVAC систем.Брза Инсталација : Лесно да се инсталира и да се поврзете и таму ќе биде никој отпад. ▪Пакување Листа : 1 компјутер R12 R22 R134 A полнење црево со gauge3 компјутери BPV31 куршум пирсинг допрете вентил kit3 компјутери хексадецимален wrenches1 pc универзална retrofit вентил со капа▪Спецификации : -19" цревото со R134 A,R12,R22 врска port-На 1/4" конектор вклопува R12,R22,R502,R134 A-Одговара за цевки големини : 1/4",5/16",3/8" дијаметри цевки▪Предности : -Големина : 19" црево,1/4" SAE порта, 7/16" ниски страна порт за полнење.-Одличен Квалитет : Направен од високо-квалитет месинг и гума,издржлив и не е лесно да се оштетат.-Голема Запечатување : добро црева и фитинзи ќе се осигура дека нема да излегуваат во јавноста за време на употреба.-Диви Апликации : На полнење црева и фитинзи се погодни за AC/HVAC систем.-Брза Инсталација : Лесно да се инсталира и да се поврзете и таму ќе биде никој отпад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата