.

.

1TB Modded Xbox 360 RGH

1TB Modded Xbox 360 RGH

DEN 2388.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

500 GB Троица RGH Целосно Modded Xbox 360 Тенок Повеќе од 5,000 игри пре-инсталиран!Поддржувачи опфатени; парични КАЗНИ, SNES, GBA/ГБС/GB, FBAnext(MAME Аркадни) Речиси целосно XBLA колекција(повеќе од 500+ Xbox Live Аркадни Игри) Неколку Xbox 360 Наслови Пре-Инсталиран.Пробиени Xbox Оригиналниот/Класични Игри споредливост.Чиста KV - Никогаш не Биле Забранети Свежи Арктикот Сребро 5 Термичка паста надградба.(Помага систем работи потивко и ладилникот) копија од вашиот NAND и кв датотеки ќе биде вклучен на дискот ако е потребно.Хард дискот е внатрешна 2.5" 500 GB Голема Брзина SATA.Диск е целосно функционална.(НЕ ФИРМВЕРОТ MODDED) Игра онлајн на вашиот сопствен ризик - Google може да ви обезбеди со детали за тоа како да го направите тоа со стелт сервери итн.За правни причини не се залагаме за секаков вид на онлајн хакирање или пиратерија. - Се ВРАЌА НЕМА да БИДАТ ПРИФАТЕНИ ЗА БИЛО која ПРИЧИНА, ОСВЕН ХАРДВЕР НЕУСПЕХ - јас ќе дадам се од себе да се грижи за моите клиенти секогаш, но сум многу зафатен човек, па ве молиме да се однесуваат на Google, прво за било какви прашања во прв план.Треба да има никаква причина за да flash или ажурирање на NAND - се Враќа нема да бидат прифатени поради купувачот грешки - Употреба на вашиот сопствен ризик. 500 GB КОНЗОЛА И КАБЕЛОТ ЗА НАПОЈУВАЊЕ САМО.ЌЕ ДОБИЕТЕ 1x 500 GB XBOX 360 ТЕНОК КОНЗОЛА И 1x КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ.СИСТЕМИ МОЖЕ ИЛИ НЕ МОЖЕ ДА ПОКАЖЕ РАЗЛИЧНИ ЗНАЦИ НА КОЗМЕТИЧКА УПОТРЕБА.МОЖЕТЕ ДА ПРИМИТЕ КОРОНА ИЛИ ТРОИЦА МОДЕЛ ВО ЗАВИСНОСТ ОД ДОСТАПНОСТА - ВЕ МОЛИМЕ ДА ПОБАРА СПЕЦИФИЧЕН СИСТЕМ, АКО Е ПОТРЕБНО ВО ТЕКОТ НА ИСХОДОТ.Вие сте купување на хардвер модифицирани игра конзола.Сите софтвер наслови, програми и податоци се вклучени во ниедна цена, претходно инсталирани и подготвени за употреба.Правна напомена; ***НИЕ НЕ ги ПРОМОВИРА ПИРАТЕРИЈА ИЛИ БИЛО кој ОНЛАЈН ХАКИРАЊЕ/МАМЕЊЕ*** се претпоставува дека имате законска физичка копија од било која и сите авторски права се заштитени содржини.Вие сте купување на законски модифицирани конзола.НИЕ НЕ БЕЛЕШКА ПРОМОВИРА БИЛО ПИРАТЕРИЈАТА.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата