.

.

AutoXscan Flywheel Заклучување Алатка за Ford Дизел & Бензин со Адаптерот

AutoXscan Flywheel Заклучување Алатка за Ford Дизел & Бензин со Адаптерот

DEN 503.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тежина : 0.15 КГ.Се работи за Ford дизел и бензински мотори.Flywheel Заклучување алатка 21-168/303-393. Flywheel Заклучување алатка за адаптер (01) 303-393-01. Flywheel Заклучување алатка за адаптер (01) 303-393-02. Пакет : 1 сет x Flywheel Заклучување Алатка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата