.

.

KANPRINCESS 27 КОМПЈУТЕРИ Спирала Коса Врски,Нема Браздата Серпентина Коса Врски, Телефонски Кабелот Коса Врски за Густа Коса - Жените конска опашка Носителот Ластичињат

KANPRINCESS 27 КОМПЈУТЕРИ Спирала Коса Врски,Нема Браздата Серпентина Коса Врски, Телефонски Кабелот Коса Врски

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

① 【Високо Квалитетен Материјал】Оваа косата со ластичиња за жените, направени од водоотпорен кожата-friendly TPU, која е мека, трајни и флексибилни.Спиралата коса врски не само фиксен косата цврсто исто така, не е повреден за вашата коса. ② 【Модерен и симпатична】 Овие спирала коса врски имаат убави бои.Облечен во нашата коса врски на вашиот зглоб, можете да ги користите во секое време и насекаде каде и да се создаде стилски атмосфера. ③ 【Водоотпорен и хигиенски】Овие спирала коса врски не апсорбираат водата.Можете да ги користите во капење и пливање и се повеќе хигиенски од платно за коса врски. ④ 【Едноставна наплата повторна употреба】 Ако вашиот серпентина се случува да се водат поголеми отколку што е оригинална големина, едноставно ставете ја во чаша топла вода или користете топла удар фен за да се намали тоа да тоа е оригинална големина. ⑤ 【Погоден за Секоја Прилика】 коса бендови се многу меки, еластичен и издржливи.Совршен за работа, работат надвор, јога, игра, продавница, патни и дневни носи, комплимент повеќето типови коса.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата