.

.

Вазелин за Интензивна Нега Рака Крем, Длабоко Навлажнувачки Рака Лосион, 2.5 oz. (Пакување Од 4)

Вазелин за Интензивна Нега Рака Крем, Длабоко Навлажнувачки Рака Лосион, 2.5 oz. (Пакување Од 4)

DEN 383.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Moisturises раце длабоко.Ги отстранува бактериите како sanitiser.Moisturisation во, бактерии надвор.Содржи 5 од суштинско значење moisturisers Рака Крем + Anti-Bac остава вашите раце и длабоко moisturised & веднаш микроб заштитени.Нашата единствена, не-мрсна, алкохол-слободен формулација комбинира 5 од Суштинско значење Moisturisers + Докажано Микроб Заштита.За меки и хигиенски раце во еден да одам!Секогаш ја прочитате инструкциите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата