.

.

Сјајот Wenida 12 Бои Holographic Козметички Фестивал во Прав Sequins Занает Сјај за Уметности се Соочи со Коса, Тело на Ноктите

Сјајот Wenida 12 Бои Holographic Козметички Фестивал во Прав Sequins Занает Сјај за Уметности се Соочи со Коса,

DEN 237.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : обезбедување на Квалитет и сјајот е многу заштитата на животната средина, нема загадување и не боли, безбедно да се користи насекаде.ШАРЕНИ : Ултра пенливи сјајот доаѓа во 12 неверојатни бои : Сребрена, Светлина Злато, Злато, Coppery, Виолетово, Сино Сина, Розова, Смарагд, Маслинесто Зелена, Марс Црвено, Розово Виолетова, Кралска Сина, микс или индивидуална употреба.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 12 шише/set, капацитет на секое шише е 3g, може да се користи за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, ноктите и телото уметност, итн.УДОБЕН и ЛЕСЕН : Glitter се супер креативни за DIY љубовници, се применуваат директно на кожата, исто така, употреба за коса гел или сјајот буквар за да се задржи вашата сјаат остане подолго, лесно да се отстрани со вода.BRIGHTENS ВАШАТА СВЕТЛИНА : Тоа е време да блесне!Бидете смели, да биде убава.Се инспирирани да се создаде фестивал шминка или зачудувачки секојдневно бараат, направи можностите за убавина се бескрајни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата