.

.

Adesso NuScan 5200TU Документ бар-код Скенер

Adesso NuScan 5200TU Документ бар-код Скенер

DEN 2835.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .На Nu Scan 5200 TU е направен со антимикробна материјал кој спречува растот на штетни бактерии и ги штити против израстоци бактерии.i P67 оценет.Запечатени со силиконски пластични материјали, овој Скенер е 100% водоотпорен и може да се мијат со сапун и вода или на други течности средства за чистење.Со својот солиден дизајн и издржливи силикони пластични материјали, на Nu Scan 5200 TU е помалку веројатно да стане оштетени поради случајно капки од и до 20 метри.Лесно и веднаш да го прочитате 2-димензионална бар-код симболизира како што се најчестите PDF 417, QR, податоци матрица, и микро QR Код.На 24 инчи во секунда (ips) движење на толеранција и на иновативни Висока пиксели CMOS мотор нудиме брза и точна скенирање резултати.На Adesso Nu Scan 5200 TU е компатибилен со широк спектар на 1 D и 2 D баркод symbologies.Со CMOS imager на Nu Scan 5200 TU е во можност да го скенира големи 2 D бар-кодови, како што PDF 417, QR кодови, податоци матрица, и микро QR код.Како вашата дневна периферните придружник, вашиот периферните мора да бидат способни за да ви овозможи со добра хигиена и чистота.Изграден со водоотпорен и антимикробни супстанции, на Nu Scan 5200 TU може да се чистат периодично.Нејзините 7 метар пад заштита исто така додава на својата ruggedness.Со сите овие големи карактеристики, Nu Scan 5200 TU е навистина вашата крајна бар-код скенер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата