.

.

ScotchBlue Оригинални Мулти-Површина Сликар е Лента, .94 инчи x 60 јарди (360 метри вкупно), 2090, 6 Ролни

ScotchBlue Оригинални Мулти-Површина Сликар е Лента, .94 инчи x 60 јарди (360 метри вкупно), 2090, 6 Ролни

DEN 498.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дизајниран за употреба на повеќе површини како што се изедначи или лесно текстура ѕидовите, вратите, baseboards, плочки и стакло. 14-ден се чисти отстранување остава зад себе нема штета или леплива остатоци.Медиум лепило.УВ и сончева светлина отпорни.Големина : 0.94 во.x 60 yd.Опис на производот Scotch Blue Оригинални Сликар е Лента е лента што DIY сликар и добрите сакаше повеќе од 30 години.Без разлика дали сте за заштита на вашата дрво трим, насликани на ѕидовите, плочки на подот, или стакло прозорци, овој сестран мулти површината лента може да остане на површини до 14 дена и потоа лесно ги отстранува без да остават било леплива остатоци зад себе.Помогне да се заштитат вашиот површини а носат вашата креативна визија во живот со помош на Scotch Blue Оригинални Сликар е Лента.Scotch Blue Сликар е Лента П. кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); Од Производителот Магарешки Општа Употреба Маскирање Лента е дизајниран за употреба на не damageable површини.Употреба на винил, тепих, метал и пластика за заштита што треба да се добие работа.Виски Општа Употреба Маскирање Лента има за површини до 3 дена, а потоа лесно ги отстранува без да остават било леплива остатоци зад себе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата