.

.

VeriFresh Јазик Почисто - Свеж Здив Лек

VeriFresh Јазик Почисто - Свеж Здив Лек

DEN 239.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тенките, ергономски дизајниран главата има оптимална arcuation, додека активната површина на ребрата е склон да им се овозможи ефикасно чистење на тешко да се постигне назад областа на јазикот.На Veri Fresh јазик почиста е дизајниран со голема чувствителност на анатомија на усната празнина.Патентирана мулти-rib дизајн стапици и лифтови остатоци исклучување на јазикот.Намалува непријатност поради нејзината тенка, ергономски дизајн.Најновиот прилог на вашиот орална нега режим!.Свеж Здив доаѓа од чиста јазик.Истражувачите да знаат дека изворот на лош здив е задниот дел на јазикот површината.Се користи најмногу ефикасно чистење алатката - Veri Freshs јазик почисто.Патентиран дизајн го прави полесно да се чисти вашиот јазик.Тенка главата намалува замолчени-рефлекс кој го држи многу луѓе од чистење на нивните јазици.Повеќе slats лифт остатоците од храна и бактерии исклучување на јазикот површината.Природниот Свеж Здив.Природни Џвакање.Veri Floss Ротирачкото, Exchangeable Главата Конец во повеќе големини.Да ги елиминира бактериите на јазикот кои го предизвикуваат лошиот здив Помага да се отстрани болест-предизвикуваат микроорганизми од вашата уста - главниот влез-пат во вашиот body For општата здравствена состојба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата