.

.

Косата Врски - Дебел Лесна Памучна венчиња за Жените конска опашка на Носителите на Косата Врски за Густа Коса Не Браздата Штета (100&Црна)

Косата Врски - Дебел Лесна Памучна венчиња за Жените конска опашка на Носителите на Косата Врски за Густа Коса

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ексклузивно две-комбинација на бои : Прекрасни бои секогаш прават луѓето среќни.Interhomie обезбедува виножито од бои за да го изберете, така што секогаш може да имаат добро расположение.Удобна Памучна Коса Бенд : Лесна headband, мека на допир, нема да им наштети на вашата коса.Одлично за ponytails.Независна Тегла Пакување : Погодно за складирање, со што на облекување маса многу чисти, Совршен.Не е Лесно да се Деформира : Памук коса бенд, меки и удобни.Откако се повлече нагоре, оригиналниот еластичноста може да се врати добро и тоа е повеќе издржливи. 30-ден Политика на Враќање : Вие не треба да се грижите за квалитетот и за други прашања кога шопинг.Ако имате било какви потреби, ве молиме пишете ни и стручен тим е секогаш во вашата услуга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата