.

.

Помине Уметност Пинцети, Челик Пинцети Комплет Директно Мултифункционален Прецизност Златен Занает за Веѓи за Отстранување на Влакна за Трепки за Пилинг

Помине Уметност Пинцети, Челик Пинцети Комплет Директно Мултифункционален Прецизност Златен Занает за Веѓи за Отстранување

DEN 530.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Според ергономски дизајн, раката е стабилен и не се лизга и не е лесно да се замор по долгорочна употреба, и работата е здодевна.Употреба на високо‑квалитетен челик материјал, долгорочна употреба не ' рѓа, не избледуваат и не е лесно да се носат и ги кородираат.Во прилог на користење помине уметност, тоа исто така може да се користи за пилинг, отстранување на влакна, веѓите, трепките или на други места.Парична казна nib е целосно затворена и без празнини, што го прави совршено да се избере густи трепки.Висока прецизност посочи совет, издолжени eyelash клешти може да се заклучи на своето место кога цврсто гмечи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата