.

.

Watch_Dogs 2 - Сезона Помине [PC Код - Uplay]

Watch_Dogs 2 - Сезона Помине [PC Код - Uplay]

DEN 2176.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Продолжи со својата Хакер е патување со неколку часа на дополнителни мисија содржини, ново ко-оп тешкотии режими, облека, возила, и многу други прилагодување предмети.Сите во една голема цена со Watch Кучиња 2 Сезона Помине.DLC 1 : Т-Bone Содржина Пакет.Добиете стил и swagger на легендарниот хакер Т-Bone Греди со неговиот автомобил и облека, и да откриете нови ко-оп тежина режим.DLC 2 : Човечки Услови - се Пробие на вашиот пат низ неколку часа на дополнителни мисија содржина во три нови Светски Приказни, и откривањето на Сан Франциско најголемите научни скандали.DLC 3 - Нема Компромис.Искуство на сите-нов Свет, Приказна која се меша Марко во seedy underbelly на Сан Франциско - и добива него во crosshairs на руската Мафија.Исто така вклучува и нов ко-оп режим.Root пристап пакет вклучувајќи целосен сет на облека, автомобил, летало и пиштол предмети, и на Хороскопски Убиец мисија.Психоделичен Пак да се прилагодите Марко' облека, оружје, летало и автомобил во wackiest стил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата