.

.

15 Парчиња Џемпер Клипови Тешки Безбедност Иглички Faux Бел Бисер Brooch Pin Фустан Клип Шапка Shawl Pin Кристал Глеѓ Иглички Декоративни Џемпер Игли за Cardigans Жени, Девојки Обл

15 Парчиња Џемпер Клипови Тешки Безбедност Иглички Faux Бел Бисер Brooch Pin Фустан Клип Шапка Shawl Pin Кристал

DEN 254.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет содржина : ќе добиете 15 парчиња на бисер brooch игли во собата, пиновите се во различни стилови за да изберат, кој може да ги задоволи вашите секојдневни облекување додатоци потреби, во доволни количини, исто така може да ви овозможи да споделуваат на игли со другите.Различни стилови : овие џемпер shawl клипови во различни стилови, постојат занает бисери и rhinestones украсени на пиновите, ние ги донесуваат бела, црна и црвена како главни бои, класичен бои може да и одговара на вашиот повеќето стилови на облекување, embellishing да биде повеќе око-фаќање во толпата.Сигурен материјал : овие brooch иглички се главно направени од железо материјал, кој не е лесно да се скрши, да ви служи за долго време, тие може да бидат добар избор за безбедност на иглички или dresing игли, украси се направени на занает бисери, живописни и сјајни, а вие не треба да се грижите иглички ќе го напушти марки на вашата облека.Лесен за користење : нашата глеѓ безбедност игли се многу лесен за да го користите, вие само треба да притиснете на игла страна нежно, а потоа навлезат во needlepoint преку облека, конечно кликнете за да ја заклучите игли, тие се исто така лесно да се отстрани ако сакате да ја смените друг стил, не оставајќи големи дупки на вашата облека.Широка употреба : нашата faux бел бисер brooch иглички се убаво помошници за вашиот за да ги организирате вашите алишта, ќебиња, shawls, quits и така натаму, правење на вашиот дом повеќе уредни и помагање на прилагодување на панталони до дозволената големина за вас, можете да ги користите за декорација на вашите џемпери, маици, ракавици, јаки и повеќе.Широк апликации : Нашата украсни игли може да биде погодна за многу прилики, како на пример, свадба, Божиќ партија, роденден, матурска, танцување партија, коктел прием и така натаму, овие сјајна игли може да ја напушти други гости на партијата длабоки импресии.Слатка присутни : Овие бисер брошеви се идеален избор за да се претставува, можете да испратите на вашата девојка или жени членови на семејството, изразувајќи ја својата љубов и грижа за нив, така што вашата врска поблиску, овие игли, исто така може да се примени за DIY фустан одлуки, помош правење убави возбудува, па овој корисниците можат да уживаат во DIY облека.Спецификации : Главен материјал : железо Боја : како на сликата прикажани Големина : како слика прикажан Пакетот вклучува : 15 x Безбедност иглички Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.Гушење ризик може да постои, ве молиме имајте малку децата подалеку од игли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата