.

.

Прецизност Пинцети за Веѓите, 4 Пакет Веѓа Tweezer Сет за Ingrown Отстранување на Влакна

Прецизност Пинцети за Веѓите, 4 Пакет Веѓа Tweezer Сет за Ingrown Отстранување на Влакна

DEN 1123.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 Стилови На Пинцети : Стручна помош на пинцета прецизност за отстранување на ingrown коса.Прецизност За Удирање : Чудни tweezer сет за полнење не само што работат и за удирање веѓите токму и griping или отстранување на мали поединечни и кратки влакна.Лесно да се Одржи И Да го Користите : Професионални tweezer комплет беше направен на трајни производи од не ' рѓосувачки челик и тоа е лесно да се користи.Плус Бонус Патување Случај : Овој отстранување на Влакна tweezer подарок сет дојде со една симпатична кожа случај.Сметководствена Тоа Да се Насекаде : Овие убавината на косата пинцети се основна алатка за било нега на кожата или убавина рутина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата