.

.

TTCDBF Скриени Шпион Камера Ѕиден Часовник, HD 1080P WiFi Ѕиден Часовник Камера Безжична Nanny Камери со Движење Откривање на Алармот, во Реално Време Видео Мини Видео Рекорде

TTCDBF Скриени Шпион Камера Ѕиден Часовник, HD 1080P WiFi Ѕиден Часовник Камера Безжична Nanny Камери со Движење

DEN 1919.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поврзете се на вашата домашна мрежа преку СТАН. ☞ Wifi далечинско гледање : имаме изграден најновите wifi чип во камера и опремени со професионални СТАН да го контролираат камерата.Системот точно може да се открие луѓе освојувањето на вашиот дом, и навремено да ги фати во реално време слики и видео записи за да ги испратите на вашиот мобилен телефон.Можете да ги поставите за да снимате само за време на движење откривање, не само за да се обезбеди безбедност, но исто така да зачувате простор за најголема мера.Нашиот часовник и камерата се напојува од страна на независни извори на енергија.Со цел да се зголеми издржливоста на камерата.1920*1080 P видео камера е изграден во 10 часот, што може да обезбеди 4030*3024 high-definition снимање.Производителот Определба : ★Како производител, ние имаме цена предност и ние се опремени со најновите WIFI чипови.Камерата и часовникот се контролирани од страна на независни извори на енергија.Камерата работи со вграден-во 5000m Ah батеријата.Ѕиден часовник камера има секогаш биле најдобри скриени шпион камера. ????На AAA батерија поддржува часовник работа, а камерата ја користи вграден-на полнење на батеријата да се работи. ☞ Според информации од купувачите, додадовме прилагодување на фреквенција функција за движење откривање, опремени со 180-степен рачен леќа исправка на вредноста на функцијата, развиена професионална СТАН да го контролираат камерата, и оптимизиран за далечинскиот конекција, така што ќе може да се види видеа повеќе удобно и брзо.Можете да ја поставите должината на секоја видео од себе, не повеќе од 15 минути.Часовникот може да се работи со еден AAA батерија.Ако наидете на било какви технички проблеми, можете да не контактирате преку по-продажбата на писмо.На молив триаголен конкавна дизајн зад камерата може да се обеси насекаде.Ние секогаш сакаме да се направи подобро.☞ Камера часовник : Скриени е основен услов на шпион камера.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата