.

.

Дијагностички Скенер Алатка за BMW, Thinkcar Целосен Систем OBD2 Скенер со СРС Airbag САС TPS Масло Ресетирате за БМВ Мини, Авто Грешка Код Читач & Скенирање Алатка за Проверка н

Дијагностички Скенер Алатка за BMW, Thinkcar Целосен Систем OBD2 Скенер со СРС Airbag САС TPS Масло Ресетирате

DEN 772.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дефиницијата на Сите Систем Дијагностички : .Топло Совети : Поддршка автомобил систем ќе се разликуваат од pecific година и модел, и тоа НЕ е двонасочно скенер.Автомобил Скенер поддржува податоци рекорд на & преглед на репродукцијата функција, исто така, може да печати на дијагностички извештај.Оваа дијагностичка алатка за скенирање поддршка целосна obd функции, превземање на ECU информации, прочитајте & избрише кодови, да гледате во живо на податоци на сите контролни модули.По calibrating на сензорот успешно, својата грешка меморија ќе бидат автоматски избришани.Она што е значи за : Целосна Систем Дијагностички Алатка за Скенирање BMW ?. 【ГАРАНЦИЈА и СОВЕТИ】Било какви проблеми околу автомобил модел компатибилен или оперативни, ве молиме контактирајте со нас слободно (преку Q&A или Порака).ETS Reset(Електронски Гас Тело) : Иницијализира на гас активатори на стандардните државата за регулирање на гас (или во празен од на моторот) операции прецизно.Вистинските придобивки како следниве :.Прикажува О2 Сензор резултатите од тестот.Опремени со Ф1/ F2/ F3/ F4 жешко копче за да се брз пристап за да го прочитате DTC, бришење кодови, I/M подготвеност и DTC предизвика анализи.Тоа пресметува изборен масло живот промена на интервал врз основа на возилото, условите на возење и клима.Моќен Дијагностички Алатка за Скенирање BMW, со најчесто го ресетирате функции да имаат полесен начин на одржување на вашиот автомобил.Рачни Obd скенер за bmw да погодност за извршување на било кое место. 【МОЌЕН РЕСЕТИРАТЕ SERIVCES】Опремен со 5 Популарни ресетира одржување на услуги, Кочница Подлога/СОПИРАЧКИ регенерација/ETS(Електронски Гас Телото)/МАСЛО Светилка/САС (Управен Агол Сензор) Ресетирање, Скенирање Алатка за bmw нуди вашиот автомобил професионална одржување по целосно дијагностички, што се штеди вашето време и пари. 4-1 во Живо на Податоци Stream/ Снимање и Репродукција, Возило Здравје Дијагностички Report Multi-Јазици се Поддржани, цел Живот Ажурирање на Софтвер.Прочитајте код & Избрише код/I/M подготвеност/Data stream/View замрзнување рамка/O2 сензор на тест/На-табла следи тест/Evap систем/Возило информации.60-ден гаранција за парите назад и 2-години на гаранција.(Не-континуирано ги Следи Системи тест ).Поддршка BMW/МИНИ Автомобили по 1996-2022, како ABS, САС, СРС, КОНСТАНТЕН, СОПИРАЧКИ,EGS,TPMS итн.BMW Основни функции : .Барање Возило Информации.Тоа трајно ја чува тековната управувачот како прав-напред во сензор EEPROM.Ф1/F2/F3/F4 копчињата за брзо читање DTC, бришење кодови, I/M подготвеност и DTC предизвика анализи.Професионални по продажба на тим за поддршка е секогаш онлајн за вас.Кочница Подлога/СОПИРАЧКИ регенерација/ETS(Електронски Гас Телото)/МАСЛО Светилка/САС (Управен Агол Сензор) Ресетирање. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА & ERGPNOMIC ДИЗАЈН】Thinkcar Скенер за BMW опремени 3.Вграден-во DTC пребарување библиотека со предизвика анализа.【ПРОФЕСИОНАЛНИ ЦЕЛОСЕН СИСТЕМ СКЕНЕР ЗА BMW 】Целосна Дијагностичка Алатка поддржува читање/бришење дијагностички проблеми кодови и да гледате телевизија на податоци на телото, шасија, моќ-воз и систем за контрола на сите модули, вклучувајќи Мотор, Airbag,Пренос, Масло Сервис Ресетирање, ABS САС,TPMS, EPB, СОПИРАЧКИ, DISA и др.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата