.

.

Lovey Гнездо Пелена Торба со Менување Станица, Преносни Повеќенаменски Туристички Ранец со Проширување, Стигнале & Отстранлив Бебе Bassinet Кревет

Lovey Гнездо Пелена Торба со Менување Станица, Преносни Повеќенаменски Туристички Ранец со Проширување, Стигнале

DEN 2181.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????ОТКРИЈТЕ ГО СВЕТОТ - за Патување со вашето бебе е веќе звучи застрашувачки изгледи.На Lovey Гнездо пелена торба со bassinet не само што носи вашите потреби, но исто така осигурајте се дека вашиот малку еден секогаш имаат менување станица или креветчето да нап. ????ДИЗАЈНИРАН ЗА ЛЕСНА УПОТРЕБА - Отпакувате.Екстракт bassinet менување станица.Да се обезбеди внатрешна поддржува и да ги прошират ранец во bassinet менување станица.Лесно peasy!. ????ПРОДАВНИЦА & ОРГАНИЗИРА - Играчки, пелени, брише, повеќе играчки, pacifiers, шишиња, промена на облека..што ли се покриени!На Lovey Гнездо бебе-торба со менување станица обезбедува големи џебови за чување и вклучува изолирани џеб за чување шишиња, скриени торбичка со патент да се обезбеди скапоцености, и водоотпорен џеб за влажно брише и сл. ????ОТСТРАНЛИВ BASSINET - Ова Lovey Гнездо е иднината, доказ пелена ранец дека двојки како bassinet менување станица.На bassinet дел е целосно пренослив ако непотребни или кога вашето бебе outgrows тоа. ????ПРИЈАТЕЛСКИ ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ - го Однесе на патување, бидете сигурни дека сите предмети се вклопуваат, користење, злоупотреба тоа, истури млекото на тоа..Добиете вашето бебе е одобрување!Ако не сте задоволни од било која причина, ги споделите со нас и ние ќе ви даде целосна наплата, дури и надвор 's политика на враќање временска рамка.На Lovey Гнездо пелена торба ранец со промена на корито е дизајниран за нова мајка и татковци на движење.Оваа торба е sectioned надвор во две главни секции, предниот дел обезбедува повеќе џебови и задниот дел што може да се прошири во bassinet менување станица.Овој ранец е основно оддел нуди доволно простор за складирање за пелени, закуски, облека, играчки, и странични џебови идеален за разни работи како чадор, копчиња, или повеќе играчки.Понатаму во внатрешноста на главната преграда е скриен патент џеб за чување на вашите вредности, како што се телефон, пари, или паричникот, а исто така и водоотпорен џеб идеален за работи како што се навлажни брише .За вашиот шишиња, ќе се најдат два изолирани температура зачувување џебови дизајнирани да се приспособат на две шишиња.И на крај, bassinet дел е целосно пренослив, иднина-бесплатен тоа за неизбежна раст на вашето бебе (или да го отстраните ако едноставно не треба тоа).БОЈА : ✔️ Блу / Бела ДИМЕНЗИИ : ✔️Висина : 17in / 43cm ✔️Ширина : 12in / 31cm ✔️Должина : 7.5 во / 19cm (34in / 86cm проширени) ШТО ЌЕ се ДОБИЕ : ✔️Ранец со менување на кревет ✔️Спиење мат (29.5 во x 12in / 75см x 30.5 cm) ✔️2 Шетач ремени ✔️Бебе НЕ се вклучени =) .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата