.

.

Бебе Бамбус Washcloths и Менување Пелена Подлога Пакет

Бебе Бамбус Washcloths и Менување Пелена Подлога Пакет

DEN 623.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Бамбус и Полиестер.Супер Меки & Ултра Дебели Чувствуваат ултра мекост на бамбус влакна и ќе ви се допаднат материјал веднаш, изработени со врвен квалитет (500 GSM) бамбус влакна, и дарежлива големина од 10" за 10", нашиот квалитет е начин супериорен од редовните памук washcloths.Луксузот На Кожата - сите природни, органски и слободни од хемиски бои, 100% Бамбус влакна е softest материјал да се користи на babys на кожата, без да предизвика иритација.Премиум бамбус влакна washcloths се најдобри за бебиња со чувствителна кожа, егзема, лулка капа и топлина осип услови.Многу Абсорбента - Нашите миење крпи се исклучително направен да биде погуста од обично миење облека која им овозможува да работат до добра пенливата време бања време, миење крпа па дури и може да се користи за чистење на сериозни хаос како spills или повраќање.ОСТАНЕТЕ СЛОБОДНИ РАЦЕ - Дали сте за вршење на вашето бебе, babywearing, користејќи шетач или carseat, ова EZEE Менување Пелена Мат ви држи рацете слободни во текот на целиот ден!Едноставно клип на 2 метал clasps, на една страна, или во текот на Пелена Мат.Носат било каков начин сакате тоа, на рамото, околу вашата рака, како спојки, или врвка за околу вашиот шетач се справи.Едноставно клип на 2 метал clasps, на една страна, или во текот на Пелена Тастатурата за да го промените стилови.СЛИМ & ЛЕСНИ - Ние знаеме што носи други бебето essentials се тешки доволно за вас, па ние направивме нашиот EZEE Пелена Мат да биде лесен и тенок само 1.2" дебела кога затворена.Лесно се вклопуваат во секоја пелена кеси без преземањето премногу простор.Можете да ја одвои менување пелена подлога за употреба дома или баби и дедовци' место.Најдобри бебе туш подароци и бебето добредојдовте подарок за бебето момчиња и девојки.Новите родители подарок.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата