.

.

KOOTANS Ratchet Т Рачка Допрете Клуч + 5pcs M3 M4 M5 M6 М8 Машина Завртка Метрички Навој Мелничката Plug Т-форма Чешми во Собата, и Двете Начин Рака Допрете го Постави Прилагодливи П?

KOOTANS Ratchet Т Рачка Допрете Клуч + 5pcs M3 M4 M5 M6 М8 Машина Завртка Метрички Навој Мелничката Plug Т-форма

DEN 282.72

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Допрете за да вертикална усогласување на работењето 4.Големина на завртка тема чешми : M3*0.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ - Овој производ е направен од одлична легиран челик материјали, хром позлата и полирање на површината, висока цврстина, силни и издржливи, удобен зафат, анти-корозија и ' рѓа.Со прилагодливи Т рачка, ќе може да слајд метални шипки од страна на страна, додаде потпора во тесни места.Големина на метрички навој чешми : M3*0. ➤ Лесно да се префрли од лево кон десно раце работа, исто така, може да заклучи за не-ratcheting употреба. ➤ Ви овозможува да се отстрани bronken навртки или завртки.Тоа е многу погодно за една рака операција.Дршката направен од висок квалитет имајќи челик, чак направени од легиран челик.Тоа е погоден за рутински одржување, поправка работа и повторно да се провира каде темата прецизност и толеранција барања не се многу високи. Добрата дупка дупка мора да chamfering chamfer првите 2.Добра тема прислушување во собата за општи дрво, мек метал, алуминиум, пластика плоча и други заеднички "работа од дома" работни места.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА - Т-се Справи со Клуч со метрички чешми постави направени од премиум high speed челик, трае долго време работи правилно.МОНТАЖНИ РАЧКА - во Споредба со традиционалните допрете клуч, тоа е повеќе деликатна во изработка, лесен за носење, и работи одлично во тесни простори. Се сече на ротација ниво 2-3 пати 5. потврдете вертикална по Намали 6. ➤ Погоден за поправка на велосипед, соберете мебел, механички одржување, и др.Завртка Тип : Груб навој.Допрете Клуч работат на главната поента : 1.Шефот на носителот усвојува дијамант-форма дизајн, челични вилици и knurled чак обезбеди сигурен, цврст стисок на хексагонална или квадратни диск.Тоа може да се подобри ефикасноста на работата, тоа е добар партнер за Дома, DIY прислушување.Пакет се Вклучени : 5 x Завртка Чешми 1 x T-Рачка Ratchet.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 1 Piece Ratchet Допрете Носителот Клуч, 5 Pieces Чешми(1x M3, 1x M4, 1x M5, 1x M6, 1x M8). Клуч тело должина : 85. ниво пресврт се повлече по работното 8. ➤ При замена на допрете го ротираат спротивно од стрелките на часовникот за ослободување на чак и да се прилагоди за да одговара во упатуваа допрете. ➤ Т-дршката е прилагодлив, Т-облик или 7 зборот облик дизајн, може да една рака функционирање, лесен за употреба. За да го користите вежба менгеме поддршка допрете 3. ➤ Заостри collet и да го користите, замена на различни видови на чешми според толеранција на клуч. ➤ Бидете внимателни да не да ги над-се опуштите и да се олабави, која може да предизвика внатрешни пролет на производот да падне.Структурата е едноставен и лесно да се инсталира.Постои топката во внатрешноста на носителот на клуч, кој е лесно да се инсталира и да ја поправите метални шипки.Функција : ➤ Сите-челик дизајн со хром-обложено заврши за највисок издржливост Убаво прецизни ratcheting акција за висок квалитет на работа. ➤ По вметнување на допрете го, поставете го смениш префрлат на средината позиција да се заклучи, потоа се стегне чак насока на стрелките на часовникот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата