.

.

Бумбари и Бумбари Бумбари & Бумбари Дали Сето Тоа Спреј, 10 Fl Унца () (140483)

Бумбари и Бумбари Бумбари & Бумбари Дали Сето Тоа Спреј, 10 Fl Унца () (140483)

DEN 624.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Крајната сесија работи спреј.тоа дава светлина чекање, суптилни степени на контрола.им помага на косата да одговорат на топлина алатки и дава контрола за полесно обликување.Пробив во однесување промена : работен, brushable задржете за виткање, лиење, извртување или укинување на косата додека заштитен од топла маша и песна (исто така прекрасен за завршна обработка).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата