.

.

Трепкане Стар Божиќ C9 Светла, 5 Pack Големи различно обоени Светилки со Пат за Напредок Удели, Connectable Блескаво Декоративни Светилки за Надворешна употреба Празник Walkwa

Трепкане Стар Божиќ C9 Светла, 5 Pack Големи различно обоени Светилки со Пат за Напредок Удели, Connectable Блескаво

DEN 791.52

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висок Квалитет : 5 pack Божиќ отворено големи multicolor C9 светла се изработени од високо квалитетни пластични.На здрав сијалица е лиен во штекер за да формираат обезбеди интерфејс кој заклучува компоненти, спречување на нив од испаѓање и продолжување на нивниот животен век.Сосема 5 C9 удел светла со 10 блескаво сијалица светла, 5 црна пластика удели.Божиќ Шарени C9 Пат Светла : Секој C9 сијалица доаѓа со супер светло 2 смета топло бела блескаво светло, тоа се издвојува не само начинот на кој тоа треба да кога ќе го приклучиш на светлината во.Ние имаме резервна копија за вас само во случај, под 1 резервни осигурач и 4 дополнителни блескаво светилки во пакет.Висок квалитет на УЛ сертифицирани производи се осигура безбедноста на вас и вашето семејство.Соодветна Големина : Секој Божиќ отворено прашање е 17 инчи висок (вклучува акциите).Красат вашата градина со нашиот Божиќ C9 светла во доаѓаат до Божиќ.Тоа е апсолутно прекрасна глетка, кога тие се одржи во два реда на патот да се формира блескав пат.Ние љубезно ве потсетам дека ова не е играчка, за декоративни употреба.Лесно да се Соберат & Connectable : Нема алатки бара.Само внеси ја градина декорација удели во мека почва или земјата.Секоја светлина прилагодете доаѓа со крај-до-крај приклучок и пластовидно приклучок, може да се connectable до 29 групи, да се прошири до долго должина ви овозможи да ги красат вашата осветлување област со посакуваната должина.Одличен Божиќ Украси : Совршен за внатрешна и надворешна Божиќ украси.Тоа може да биде красат било отворен простор, како што трева, пред тремот, двор, градина.Погоден за Божиќ партија, Божиќ сцена и декорација.Тоа е исто така одличен Божиќен подарок за пријателите и семејството.Трепкане Стар Божиќ C9 Светла, 5 Pack Големи различно обоени Светилки со Пат за Напредок Удели На Божиќ отворено големи multicolor C9 светла се изработени од високо квалитетни пластични, што е многу силни и издржливи, можат да го издржат сите видови на временските услови.Тоа е апсолутно прекрасна глетка, кога тие се одржи во два реда на патот да се формира блескав пат.Совршен за декорација на било отворено Божиќ место како трева, пред тремот, двор, градина.Спецификација : Материјал : Пластични C9 Сијалица, Големина : 7 x 3.1 x 3.1 Инчи Удел Висина : 11 Инчи Светлина Грофот : 10 Сосема Должина Помеѓу Бонбони Canes : 12 инчи Водечките Жица : 24 инчи Напојување : Plug Во Пакет Вклучува : 2 x Божиќ Отворено Големи Multicolor C9 Светла.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата