.

.

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Загреан Пешкир Багажник, Вграден Тајмер со Led Индикатори 3 Тајмер Начини:/Исклучување, 1 H, 2 H Ѕид Монтирани на 304 Нерѓосувачки Челик Крпа Сушење Ре?

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Загреан Пешкир Багажник, Вграден Тајмер со Led Индикатори 3 Тајмер Начини:/Исклучување,

DEN 7185.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење. ✪Оваа крпа потопол е поделена на приклучок и hardwire. (1)ДОДАТОК : кабелот за Напојување со plug излегува од задната страна на вертикална цевка. (2) HARDWIRE : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно. ✪Висок Квалитет : крпа потоплите се направени од издржлив 304 од не ' рѓосувачки челик, IP56 водоотпорен и електрична енергија доказ,Големина, боја, итн.може да се прилагоди според барањата на клиентот. ✪Електрични крпа шини може да се вози бран на бањата да се задржи се исуши, отстранете бања влага и musty, влажна крпа за да се спречи мирис, можат во голема мера да ја подобри удобноста на бањата. ✪Интелигентна Контрола на Температурата : им Помогне на бањата да се задржи топло, да ги Задржи на крпи и бањарки топли и суви.безбедни и не боли раката.Секој го мрази дека зиморничав чувството кога излегов на топол туш и заокружување во ладна крпа, Електрични крпа решетката може да ви помогне, се држи на крпа и фен и потопло, а потоа даваат пријатно чувство по вашиот туш.Пред да одите во туш или када, може да се стави вашите крпи или bathrobe на електрична крпа решетката за пријатна, луксузни искуство секој ден.Кога сте на чекор да излезе од туш или када, можете да уживате во свежо-загреани крпи.Име на производ : 304 од не ' рѓосувачки челик, електрични крпа warmer Color : Мет Black Product големина : 23.6 X23.6 X4.7 Инчен(600 × 600 × 120mm)Главни функции : сува, постојана температура, водоотпорен, висока температура resistant Voltage : 110 V240 V (може да се бара од страна на клиентот)Моќност : 60 WFrequency : 50 HZHeating време : 5 minutes Bearing капацитет : 38 KGWaterproof оценка : IP56 Working температура : 45° C 55° CProduct материјал : 304 висок квалитет, од нерѓосувачки steel Surface третман : Прскање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата